Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad samt EA, färglitografi, ca 76x55 cm

885569

2021-03-05