Klädhängare träd Swedese

Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese
Klädhängare träd Swedese

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICHAEL YOUNG & KATRIN OLINA, "Tree" klädhängare, Swedese, vitlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 200 cm

Bruksslitage, smärre repor

885578

2021-03-13