Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets mitt/andra hälft, 4 lådor, bemålad, skiva svartmålad, beslag i gustaviansk stil, höjd ca 94, 89x41 cm

Senare bemålad,senare beslag, nyckel saknas

885580

2021-03-04