Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PEHR EKLUND (1875-1943): "Strandparti från Skanör", signerad Pehr Eklund, olja på pannå, ca 21,5x27 cm
885587
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här