Oljemålning Pehr Eklund

Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHR EKLUND (1875-1943): "Strandparti från Skanör", signerad Pehr Eklund, olja på pannå, ca 21,5x27 cm

885587

2021-03-08