Golvlampa Carlo Forcolini

Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini
Golvlampa Carlo Forcolini

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLO FORCOLINI, golvlampa med uplight, 1980-tal, Italien, Artemide, modell "Polifemo", lackerat stål, etikettmärkt, höjd 201 cm

Lös spegelrefelktor medföljer, bruksslitage

885592

2021-03-07