Oljemålning Pehr Eklund

Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund
Oljemålning Pehr Eklund

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PEHR EKLUND (1875-1943): Kustmotiv, signerad Pehr Eklund, daterad 1934, olja på pannå, ca 26x35 cm

885593

2021-03-08