Skrivpulpet allmoge 1800-tal

Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVPULPET, 1800-tal, allmoge, bemålad med geometriskt mönster, invändigt med fack, på fötter, höjd ca 19, 39x42 cm

Åldersrelaterat slitage, sprickor, omarbetningar
Nyckel (senare) medföljer

885597

2021-03-04