Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, gustaviansk stil, tidgt 1900-tal, bemålat samt upptill ilagt kakel, höjd ca 70 samt 78x55 cm

Mindre sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

885599

2021-03-10