Gardinstänger
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GARDINSTÄNGER (3) 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, med totalt 6 ändknoppar, 6 hållare, 60 ringar samt 6 omtag, längd på stång ca 180 cm
Bruksslitage, repor, stötmärken, smärre anlupning och färgrester på hållare
885605
2021-03-04