Gardinstänger

Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GARDINSTÄNGER (3) 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, med totalt 6 ändknoppar, 6 hållare, 60 ringar samt 6 omtag, längd på stång ca 180 cm

Bruksslitage, repor, stötmärken, smärre anlupning och färgrester på hållare

885605

2021-03-04