CHANEL axelremsväska Jumbo Double Flap Bag
Klubbat för:
50 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
CHANEL, "Jumbo Double Flap Bag", axelremsväska i quiltat caviar skinn, monogramprytt lås i gulmetall samt dubbla axelremskedjor i gumetall med inträtt skinnband, baksida med ficka samt fem fack invändigt, varav ett med dragkedja, märkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad 17672355, ca 30x20x9 cm, originalkartong och dustbag medföljer
Tema Vintage Fashion
Obetydligt slitage, smärre fläckar invändigt på fodret
885613
2021-03-07