CHANEL axelremsväska Jumbo Double Flap Bag

Såld för:

50 000 SEK

Utropspris

45 000 SEK

CHANEL, "Jumbo Double Flap Bag", axelremsväska i quiltat caviar skinn, monogramprytt lås i gulmetall samt dubbla axelremskedjor i gumetall med inträtt skinnband, baksida med ficka samt fem fack invändigt, varav ett med dragkedja, märkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad 17672355, ca 30x20x9 cm, originalkartong och dustbag medföljer

Tema Vintage Fashion

Obetydligt slitage, smärre fläckar invändigt på fodret

885613

2021-03-07