Väldskarta

Väldskarta
Väldskarta
Väldskarta
Väldskarta
Väldskarta
Väldskarta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOLKARTA, Världskarta, P.A. Norstedts & Söners Förlag, Stockholm, 1900-talets första hälft, 130x200 cm

Skador, slitage

885618

2021-03-11