Yngve Ekström 4 stolar

Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar
Yngve Ekström 4 stolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, "Remus", 1900-talets mitt, teak, sits samt rygg med svart skinn, brännmärkta, sitthöjd ca 43 cm

bruksslitage, läder med sprickor och brott

885621

2021-03-13