Balenciaga handväska Classic City
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BALENCIAGA, "Classic City", svart präglat skinn, nitar samt detaljer i gulmetall, tillhörande fickspegel och axelband, invändigt fodrad i textil, stämpelmärkt "BALENCIAGA PARIS", ca 24x26x14 cm
Tema Vintage Fashion
Smärre bruksslitage, fickspegel med repor
885630
2021-03-07