Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, ca 84x58 cm
885677
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här