Awab stegpall

Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AWAB, stegpall, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, höjd 60 cm

Skador: Bruksslitage

885678

2021-03-10