Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, rödmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, höjd ca 34 cm.
Zustandsbeschreibung
885681
2021-03-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner