Andreas Wargenbrandt skulptur gjutjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, svartpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, höjd ca 34 cm

885682

2021-03-04