Oidentifierad Konstnär

Oidentifierad Konstnär
Oidentifierad Konstnär
Oidentifierad Konstnär
Oidentifierad Konstnär

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Teknik", signerad Ivan Nilsson?, gouache på papper, bildmått 97x68 cm

885683

2021-03-07