Pinnsoffa

Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

PINNSOFFA, Edsbyverken, stomme av björk, spjälad rygg, lös sits, sitthöjd ca 44 cm, längd 160 cm, 1950-tal.

Smått bruksslitage.

885684

2021-03-14