Martin Säflund oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARTIN SÄFLUND (1894-1976): Uppsalaslätten i vinterlandskap, olja på pappannå, signerad Säflund, ca 35x43 cm
Kuntoraportti
885696
Päivämäärä:
2021-03-04