Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÈBORD, 1900-talets början, fot i grönlackerat gjutjärn, skiva i trä, höjd 80, diameter 64 cm

Bruksslitage, senare skiva med slitage

885697

2021-03-07