Carl Peter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): Landskapsvy, signerad, olja på duk, ca 38x44 cm

Dukskada

885703

2021-03-06