Skulptur, 1800-talets slut

Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut
Skulptur, 1800-talets slut

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1800-talets slut, kvinna med blomsterkorg, patinerad brons, höjd 17,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Spår av förgyllning

885706

2021-03-04