Silverföremål
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DOSOR, 5 dlr, bestående av,
Doppelbächer, invändigt förgylld,
flakong med fingerkedja,
luktdosa, invändigt förgylld, lock i botten,
2 dosor, en invändigt förgylld,
bär stämplar, 18/1900-tal, största H ca 8,5 cm, totalvikt ca 216 g
885708
2021-03-08