Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOSOR, 5 dlr, bestående av,
Doppelbächer, invändigt förgylld,
flakong med fingerkedja,
luktdosa, invändigt förgylld, lock i botten,
2 dosor, en invändigt förgylld,
bär stämplar, 18/1900-tal, största H ca 8,5 cm, totalvikt ca 216 g

885708

2021-03-08