Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vallkulla", signerad i blyerts Zorn, daterad och signerad 1912 i trycket, etsning, ca 29,8x19,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 209
Zustandsbeschreibung
885710
2021-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner