SKRIVBORD
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér. tre lådor vid sarg, dekor med mässingslister samt mässingsskodda fotavslut, avsmalnande kannelerade ben, höjd ca 77, 130x70 cm, nycle finns
Bruksslitage
885727
2021-03-10