SKRIVBORD

SKRIVBORD
SKRIVBORD
SKRIVBORD
SKRIVBORD
SKRIVBORD
SKRIVBORD
SKRIVBORD
SKRIVBORD

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér. tre lådor vid sarg, dekor med mässingslister samt mässingsskodda fotavslut, avsmalnande kannelerade ben, höjd ca 77, 130x70 cm, nycle finns

Bruksslitage

885727

2021-03-10