Mortlar

Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTLAR, 2 st, 1800/1900-tal, med stötar, marmor, höjd ca 15 cm

Bruksslitage

885729

2021-03-08