Orientalisk matta

Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta
Orientalisk matta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, orientalisk handknuten matta / bönematta, Täbriz, figural, signerad, ull på bomullsvarp, 80x115 cm

fransslitage

885730

2021-03-15