Johan Ossian Andersson olja på duk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskebåt, signerad J.Ossian, olja på duk, ca 48x73 cm

Oramad , lagning

885733

2021-03-08