Per Olof Ström vas

Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas
Per Olof Ström vas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER OLOF STRÖM, vas, klarglas, Alsterfors, signerad och daterad P Ström -69, höjd 34 cm

885736

2021-03-07