Fåtöljer, ett par, ca 1940-tal,

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, ett par, ca 1940-tal, stoppad stomme med resårbotten, mönstrad plyschklädsel med dekor av medaljonger, fötter i ek, sitt höjd 45 cm

FÅTÖLJER, ett par, ca 1940-tal,

Bruksslitage

885738

2021-03-10