Fåtöljer, ett par, ca 1940-tal,
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, ca 1940-tal, stoppad stomme med resårbotten, mönstrad plyschklädsel med dekor av medaljonger, fötter i ek, sitt höjd 45 cm
FÅTÖLJER, ett par, ca 1940-tal,
Bruksslitage
885738
2021-03-10