Skrivbordslampa

Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1940-tal, kromad stomme i stål lackerad skärm, längd ca 66 cm

Slitage

885742

2021-03-07