Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÅKE WESTIN (1939): Motorcyklisterna, monogramsignerad ÅW, färglitografi, bildmått 33x46 cm
Zustandsbeschreibung
Fläck
885747
2021-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner