Åke Westin litografi

Åke Westin litografi
Åke Westin litografi
Åke Westin litografi
Åke Westin litografi

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ÅKE WESTIN (1939): Motorcyklisterna, monogramsignerad ÅW, färglitografi, bildmått 33x46 cm

Zustandsbeschreibung

Fläck

885747

2021-03-07