Leonor Fini
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEONOR FINI (1908-1996): (3) Surrealism, signerade Leonor Fini, färglitografi, bladmått ca 38x25,5 x 66x51 cm
Ingår i temaauktionen kvinnliga konstnärer
Oramade, fläckar och veck i marginalen
885760
2021-03-08