Leonor Fini

Leonor Fini
Leonor Fini
Leonor Fini
Leonor Fini
Leonor Fini
Leonor Fini

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEONOR FINI (1908-1996): (3) Surrealism, signerade Leonor Fini, färglitografi, bladmått ca 38x25,5 x 66x51 cm

Ingår i temaauktionen kvinnliga konstnärer

Oramade, fläckar och veck i marginalen

885760

2021-03-08