Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAMAR, 3 st, 1900-tal, 2 med pärlstavsdekor, förgyllda, innerrammått 34x30,5, 36,5x32,5 resp 67x71x5 cm
Slitage
885763
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här