Byrå bemålad
Vollendet
2021-03-10
885767
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, bemålad, beslag i metall, 3 lådor, ca höjd 75, 90x45 cm
Senare bemålad, smärre bruks och åldersrelaterat slitage