Hörnskåp
Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, omkring mitten av 1900-talet, tvådelat, mahognyfanér, överdel med vitrin i spröjsa dekor, underdel med skåpdörr, utdragbar skiva vid sarg, höjd ca 181, djup ca 40, bredd 60 cm, nyckel finns
Bruksslitage
885775
2021-03-11