Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, omkring mitten av 1900-talet, tvådelat, mahognyfanér, överdel med vitrin i spröjsa dekor, underdel med skåpdörr, utdragbar skiva vid sarg, höjd ca 181, djup ca 40, bredd 60 cm, nyckel finns

Bruksslitage

885775

2021-03-11