Byrå bemålad
2021-03-10
885776
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, bemålad, beslag i mässing, 3 lådor, ca höjd 89, 114x50 cm
nyckel saknas, senare bemålad, smärre bruks och åldersrelaterat slitage