Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Komposition mot rosa bakgrund, signerad och daterad Singier-54, 69/200, färglitografi, bladmått ca 46x56 cm
Oramad, kantskador
885777
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här