Gustave Singier

Gustave Singier
Gustave Singier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Komposition mot rosa bakgrund, signerad och daterad Singier-54, 69/200, färglitografi, bladmått ca 46x56 cm

Oramad, kantskador

885777

2021-03-08