Sekretär
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, intarsiadekor, stenskiva, mässingsbeslag, med 2 lådor i sargen, inredning med fack och 6 lådor, skinnbeklädd skiva, höjd ca 116, 84x40 cm
Omfattande slitage, träbortfall, sprickor
885778
2021-03-06