Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, intarsiadekor, stenskiva, mässingsbeslag, med 2 lådor i sargen, inredning med fack och 6 lådor, skinnbeklädd skiva, höjd ca 116, 84x40 cm

Omfattande slitage, träbortfall, sprickor

885778

2021-03-06