Skrivbord sengustaviansk
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, omkring 1900, sengustaviansk stil, fanerat i valnöt, uppsats med uppfälbar skiva, mässingsbeslag, delvis skinnklädd skiva, 3 lådor, höjd skrivbord 75, med uppsats ca 127, 134x74 cm
Bruksslitage, avslagna lister medföljer
885780
2021-03-06