Brickbord i fajans från Rörstrand

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRICKBORD, fajans, Rörstrand, 1918, höjd ca 76, 82x59 cm

Åldersrelaterat slitage, mindre skador med sidor

885785

2021-03-10