Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRICKBORD, fajans, Rörstrand, 1918, höjd ca 76, 82x59 cm
Åldersrelaterat slitage, mindre skador med sidor
885785
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här