Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNA OCH VASER, Kina, 1900-tal, polykromt bemålade med figurscener och fåglar, höjd 11-17,5 cm.
Smärre ytslitage samt mindre tillverkningsdefekter.
885804
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här